Teoria podczas szkolenia stylizacji brwi

Kursy makijażowe mają to do siebie, że zaczynają się od zajęć teoretycznych, a dopiero po nich przychodzi czas na elementy praktyczne. Zanim jednak do nich przejdziemy, omówmy to, co powinno koniecznie pojawić się w trakcie stylizacja brwi szkolenie.

Teoria stylizacji brwi część pierwsza

Początek szkolenia to zwykle omówienie czym jest dokładna henna pudrowa oraz czym jest dokładna stylizacja brwi. Później przechodzi się do teoretycznego zaznaczania brwi oraz omówienia ich znacznie w kulturze i urodzie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W ramach stylizacja brwi szkolenie dowiemy się również jak wygląda przygotowanie do zabiegu, co jest ważne przy BHP, jak wygląda higiena pracy i jakie są odpowiednie narzędzia do stylizacji brwi oraz poznamy zasady jego dezynfekcji. W ramach teorii stylizacji brwi powinnyśmy też poznać podstawowe zasady analizy typów urody oraz omówione nam zostaną podstawy kształtu łuku brwiowego.

Zapraszamy na: https://lashdesign.pl/

Teoria stylizacji brwi część druga

W drugiej części teoretycznego szkolenia powinnyśmy omówić problemy, jakie mogą pojawić się podczas stylizacji i ogólne problemy brwi, jakie najczęściej spotykane są u klientek. Dalsza część teorii to wykłady np. Kształt brwi a kształt twarzy czy kolorystyka henny pudrowej, a naturalny kolor brwi. Podczas kursu stylizacji dowiemy się też jak powinno się poprawnie dostosować kolor henny do koloru cery i kształtu twarzy, by nie wywołać efektu przestraszenia na twarzy klientki. Kolejnym ważnym elementem teorii stylizacji brwi będzie omówienie zasad trwałości henny żelowej, przeciwwskazania do wykonania henny brwi i regulacja kształtu brwi, a na koniec ich makijaż.