Czym charakteryzują się tablice reklamowe?

Są to sztywne, różnych wymiarów i grubości tablice reklamowe ukazujące ofertę konkretnej firmy. Zwykle umieszczane jako potykacze, tablice wiszące lub wystawiennicze, które zwykle prezentowane są na imprezach plenerowych.

Co to są tablice Hanger?

Tłumacząc nazwę na język polski szybko można wywnioskować, że chodzi o tablice wiszące, które wykonane z trwałej pianki, szkła, paneli PCV, czy też z kartonu, doskonale prezentują się w miejscach, gdzie faktycznie można je powiesić. Hangery to materiały reklamowe, które są najczęściej spotykane w takich placówkach jak banki, czy wszelkiego rodzaju budynki użyteczności publicznej. Zwykle stosowane są do wskazywania petentom drogi do określonego celu lub opisu stanowiska, nad którym wiszą. Hangery doskonale zdają egzamin jako wskazówki do wyjść ewakuacyjnych, które faktycznie rzucają się w oczy. A przecież właśnie o to chodzi.

Czym są tablice reklamowe drukowane na piance?

Są to niezwykle lekkie formy reklam zazwyczaj zabieranych na eventy bądź targi. Zabieranie ze sobą ogromnej ilości materiałów reklamowych na takie wydarzenia może być uciążliwe, więc minimalizowanie ich wagi okazać się może jedynym słusznym rozwiązaniem. Dostosowanie ich wielkości, kształtu i formy to klucz do sukcesu. Maksymalny format takiej tablicy reklamowej określany jest przez wybraną przez nas firmę drukarską oferującą tego rodzaju nadruki. Warto skorzystać z ofert firm, które dodatkowo proponują profesjonalną pomoc graficzną. Tablice reklamowe mają być wyraziste i przyciągające wzrok. Warto o tym pamiętać tworząc swoją lub prosząc o pomoc grafika specjalistę.